browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Sprawdź Internetowy Serwis Księgowego Sfery Budżetowej

Posted by on 15 czerwca 2005
Czy zastanawiałeś się może co to takiego księgowość budżetowa? Nie wiesz co to takiego sprawozdawczość?

Na te i dużo innych pytań znajdziesz odpowiedź w Internetowym Serwis Księgowego Sfery Budżetowej – iskb.infor.pl. W portalu znajdziesz wiele ciekawych wiadomości, porad oraz interpretacji i orzeczeń prawnych z wielu dziedzin. Autorzy portalu zadbali o przejrzysty i czytelny przekaz oraz o najwyższą jakość redagowanych testów. Informacje są pisane przez specjalistów, co zwiększa wiarygodność tekstów. W serwisie przeczytamy aktualne akty prawne z dziennika ustaw oraz monitora polskiego. Dzięki temu zawsze będziemy na bieżąco z obowiązującym w kraju prawem.

W portalu dla użytkowników przygotowano także druki księgowe, które możemy łatwo pobrać i wydrukować, co oszczędzi nam wizytę w urzędzie. Jeśli na przykład potrzebujesz druku vat 7 to znajdziesz go na stronie. Oprócz tego możesz ściągnąć wiele innych formularzy i druków. Wybór jest całkiem niezły. Jeśli interesuje Cię księgowość budżetowa to powinieneś koniecznie odwiedzić portal iskb.infor.pl.

Źródło: http://www.i-malaksiegowosc.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>